محل تبلیغات شما

یکی دو هفته پیش دکتر طاهری رئیس کتابخانه مرکزی افتتاحیه ای در خصوص راه اندازی کتاب کودک در کتابخانه مرکزی برگزار کرده بودند و ما هم دعوت شده بودیم به افتتاحیه.

رفتیم تا استادای خوبمون از شورای کتاب کودک و دانشگاه  شهید بهشتی هم تشریف اوردند. دکتر حاجی  زین العابدینی از مدعوین جلسه بودند و ایشان در رابطه با کتابی صحبت کردند که نشر آموخته چاپ کرده بودند. تاثیر خلاصه  این کتاب باعث شد برگردم و بیشتر به خودم فکر کنم و تصمیم بگیرم بیشتر مراقب خودم باشم. بیشتر بر اهدافم تمرکز کنم و وقتم رو بهتر مدیریت کنم. بعد از اون جلسه احساس می کردم حالم خیلی خوبه. تمرکز بیشتری روی کار اداره دارم و تمرکز بیشتری روی رساله و کارهای علمی ام.

دیروز روز فوق العاده ای بود. صبح زودتر بیدار شدم. برا خودم صبحونه اماده کردم. خودمو تو آیینه نگاه کردم. رو صورتم ماسک گذاشتم. دندونامو جرم گیری کردم. حموم رفتم. لباسامو شستم. بهترین غذایی که دوست داشتم رو برا خودم پختم. یه کم زبان کار کردم. بعد برای خودم مثل یه مهمون سفره انداختم و خودمو دعوت کردم برا ناهار. بعد از ظهر باز زبان خوندم و بعد با هم اتاقی  ترکم که همکار مون در کتابخانه عمومی شوش هست یه کم مکالمه انگلیسی کردیم و بعد با هم رفتیم پیاده روی که برا خودم ساعت بگیرم. آخه روزه تولدم وقت نشد به خودم کادو بدم.

ساعتو گرفتیم و برگشتنی از دور متوجه یه آقا و خانوم شدیم که بچه یک سال و نیمه شون نه بغلشون میره و نه راه میره، نشسته کف زمین و پدر مادرش هم فقط وایسادن نگاه میکنن.

رفتیم جلو انگشت اشاره مو اوردم جلو بچه تا دستمو بگیره بعد که انگشتمو گرفت. گفتم : خاله پاشو بریم. بچه هم بلند شد دستمو گرفت و باهام راه افتاد که بیاد. رو زانوهام نشستم بغلش کردم. و بعد بهش گفتم: هنوزم میخوای با من بیای. سرشو ت داد یعنی آره! انگار سال ها بود که منو میشناخت.یه کم باهاش اومدم بعد برش گردوندم پیش پدر مادرش.و بهشون گفتم: خدا بهتون ببخشتش.

چه حس خوبی بود. چی می شد محبت همینجوری سر هر کوچه سبز می شد. و چی می شد ادما بی هیچ چشم داشتی محبت می کردند و قدر محبت همدیگه رو می دونستن.

من عرف نفسه فقد عرف ربه

خیلی مراقب خودتون باشین.وقتی حال شما خوبه همه اتفاقای خوب براتون پیش میاد. وقتی شما با خودتون خوب باشین می تونین رو دیگران هم تأثیر خوب بذارین. خودت محور این عالمی با خودت خوب باش!

دانشگاه های ما به چه دردی می خورن

من عرف نفسه فقد عرف ربه

بیچاره ده شصتی ها

هم ,رو ,یه ,عرف ,برا ,کتاب ,برا خودم ,یه کم ,می شد ,و بعد ,بعد از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرسش مهر بیستم/مدرسه شاد آلوئه ورا